Tuleje samosmarne

Tuleje samosmarne

Firma Alloy Metal trudzi się produkcją, dystrybucją oraz usługami wokół wyrobów metalowych. W ofercie znajdą Państwo zarówno wyroby hutnicze własnej produkcji jak i dystrybuowane produkty metalurgiczne różnego rodzaju. 

Oferta produktów z brązu

Specjalizujemy się w produkcji materiałów z brązu takich jak tuleje z brązu– łożyska ślizgowe. Nasza odlewnia oferuje wykonywanie tulei z brązu dwoma metodami: odśrodkowo oraz w formach kokilowych i piaskowych. Tulejki z brązu proponujemy w szerokościach od 900 mm i długościach do 800 mm. 

Cena na półpanewki

W grę wchodzi zamówienie tulejki z brązu zarówno typowych wymiarów jak i spersonalizowanych- na podstawie przedstawianych przez klientów rysunków.

Na życzenie klientów tuleje z brązu naszego autorstwa mogą być poddawane obróbce. Nasze produkty znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu jako: łożyska ślizgowe, łożyska przegubowe, tuleje samosmarne, przejściowe i inne. Właściwości naszych tulei samosmarujących, ślizgowych czy przegubowych umożliwiają zastosowanie nawet w najbardziej wymagających warunkach przemysłowych.

Produkty wykonywane są z kilku gatunków poszczególnych kruszców, co umożliwia szerokie ich wykorzystanie zgodnie z zapotrzebowaniem.

tuleje samosmarne
tuleje aluminiowe obrazek

Oprócz wyrobów z brązu jesteśmy także w stanie zaoferować produkty aluminiowe: pręty, tulejki, blachy i inne. Proponujemy także elementy wykonywane z innych metali takich jak: stal (kwasoodporna, nierdzewna), mosiądz i inne.

Zachęcamy do składania zapytań bez względu na poszukiwany kruszec czy kształt wyrobu. Dostarczamy kształtowniki, formatki, profile, rury, pręty.

tuleja-aluminiowa obrazek

Usługi

Nasza firma oferuje ponadto także usługi wokół obróbki poszczególnych produktów hutniczych. Tuleja z brązu, tuleja ślizgowa czy łożysko przegubowe może zostać wykonana  jako gotowy detal na podstawie rysunku. Ponadto proponujemy klientom usługi cięcia strumieniem wody- waterjet oraz obróbkę mechaniczną poszczególnych elementów. Dodatkowo opiniujemy i fachowo doradzamy w zakresie spawów tytanowych i niklowych. Gama oferowanych produktów i usług jest bardzo szeroka- dlatego zachęcamy do bezpośredniego kontaktu! Chętnie doradzimy i wesprzemy w procesie zakupowym!

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

    Skontaktujemy się z Tobą w ciągu jednego dnia roboczego.

    Telefon:

    +48 221 228 646

    Adres:

    ul. Warsa i Sawy 11E, 05-840 , Domaniew