Tuleje wieloklinowe z kołnierzem

TULEJE WIELOKLINOWE Z KOŁNIERZEM

Tuleje wielowypustowe z kołnierzem wykonane są z brązu. Ich funkcją jest ochrona przed rotacją i zapewnienie jednolitości ruchu. Odbywa się to podczas przenoszenia dużej mocy na wał silnika przy dużych obciążeniach. Warto również pamiętać o takich cechach jak zapewnienie pracy bez luzu w kierunku obrotów. Ostatnim zastosowaniem jest obecność tulei w konstrukcji sprzęgieł rozłącznych bezpieczeństwa w wielu typach maszyn.

Produkt prezentowany w naszej firmie jest najlepszy na rynku. Polecane przez nas tuleje spełniają wysokie standardy, różnorodność standardowych rozmiarów pozwala na dobranie niezbędnych części do dowolnego sprzętu. Za towar ustalamy niskie ceny, dzięki czemu nasi klienci nie przepłacają.

Przygotowane przez nas tuleje charakteryzują się wytrzymałością i odpornością na zużycie. Zachowują swoją integralność nawet podczas długotrwałego intensywnego użytkowania. Wybierz najwygodniejszy sposób i złóż zamówienie. Monitorujemy dostępność produktów, aby szybko dostarczyć je do wszystkich klientów.

Gwarantujemy jakość wszystkich rodzajów produktów, dzięki czemu możesz być pewien ich działania.

    Skontaktujemy się z Tobą w ciągu jednego dnia roboczego.

    Telefon:

    +48 221 228 646

    Adres:

    ul. Warsa i Sawy 11E, 05-840 , Domaniew